Pobjedom krunisana uspješna sezona
Ekipa rukometnog kluba PLAV na najljepši nacin se zahvalila svojoj publici i navijacima, na kraju ovogodišnje sezone.
Juce su naši momci u Sportskoj sali u Plavu pobijedili RK Danilovgrad. Pred 450 gledalaca. RK PLAV pokazao je svoje umijece,korektnom i fer igrom dobili su RK DANILOVGRAD. Poluvrijeme su završili sa 16:10, da bi u drugom poluvremenu napravili razliku od 15 golova i uz dobru igru protivnika, krunisali sezonu pobjedom od 32:26.
Za naš portal treneri RK PLAV su izjavili da je ovo za klub bila dobra sezona i da se nadaju da ce sledece sezone ostvariti još bolji rezultat.Da treneri ozbiljno racunaju na buducnost tima ,debitovala su i 4 pionira: Bakovic Dino, Faris Kojic, Purišic Elmedin, Đeševic Amar i Almas Canovic, koji su pokazali da se može ozbiljno racunati na buducnost rukometa u našem kraju.